Modelářská dílna - v roce 2016 zatím neotvíráme

KDY

úterý, 16.30 - 19.00 hodin

KDE

KC Archa Líbeznice

OD KDY

 

JAK DLOUHO

12 lekcí + 1 bonusová 

ZA KOLIK

 

 

Modelářský kroužek je jednou z prvních aktivit, se kterými Stonožka v Líbeznicích začínala. U jeho zrodu stál výborný český letecký modelář pan Václav Šorel. Na jeho práci navázali a kroužek v současnosti vedou ne méně zruční modelářští nadšenci a konstruktéři - pan Petr Pytelka a Václav Mikoláš. Lektorskou trojici ve 2. pololetí doplňuje i pan Petr Štikar - specialista na tvorbu zmenšených modelů objektů (dioramata).

Kroužek navštěvují zejména kluci ve věku 8 a více let. Střídavě pracují na projektech jako jsou letadla z balzy, modely dopravních prostředků, modely budov nebo např. draci k létání. Postupně se seznamují s rozličnými materiály k výrobě modelů, zkouší různé pracovní postupy i pomůcky. Kluci své modely jen nevystavují, ale v případě vhodného počasí  (počas některých lekcí) je chodí taky testovat do terénu :-).

 

Jsme velice rádi, že o tento kroužek je velký zájem. Bohužel v současnosti je jeho kapacita již naplněna (nijaký z malých modelářů se nechce vzdát svého místa), proto zatím nepřijímáme nové účastníky.

Pokud by se našli další lektoři, kteří by chtěli vést děti k tomuto krásnému a užitečnému koníčku, potěší nás, když se ozvou :-)!