Atletika mladší žáci/žákyně - INFO

TERMÍNOVKA 2018_Atletika Líbeznice_termínovka_04012018.xlsx (64310)

Milí RODIČE a atleti, 
 
níže info k páteční akci!!!
 

Mladší žactvo - 18.5. Krajské přebory 1.kolo družstva Beroun

Sraz v pátek v 13:00 na zastávce před DUHOVKOU - - čekat tam bude TOMÁŠ a Andy - (kdo jede z NERATOVIC - sraz v ve 12:45h u velkého parkoviště na náměstí v Neratovicích proti výškové budově úřadu) - vím o jedné z Vás. 

Odjezd autobusu z Líbeznic je ve 13:15 hod., návrat cca ve 19:30.

Ti, co pojedou vlastní dopravou je sraz v Berouně na stadionu TJ Lokomotiva ve 14:30h.

S sebou dresy, sportovní obuv, tretry, svačina, pití a 200,- Kč na autobus.

Ten, kdo je na závody omluven mějte dobrý pátek, pozor na sebe na školách v přírodě atd. a těšíme se příště!!!!

 

 
 DNE 28.3. 2018 (STŘEDA) NEBUDE TRÉNINK ATLETICKÉ PŘÍPRAVKY ANI MLADŠÍHO A STARŠÍHO ŽACTVA !!!!!!!!.
 
Tréninky probíhají na Duhovce v pondělí od 16.30 hod do 18.00 hod a ve středu od 16.45 do 18.15 hod, v případě nepříznivého počasí (mráz, vytrvalý déšť) pak v tělocvičně ZŠ. Upozorňujeme však všechny členy našeho oddílu na stále aktualní platnost venkovního tréninku každou první středu v měsíci, kdy v tělocvičně ZŠ probíhá kroužek Mladý strážník.
Info k tréninku

Před tréninkem je vždy přítomný někdo z trenérů cca. o 15 minut dříve.  

 
Obecné info k oděvu - pro případ, že bude opravdu hezky půjdeme ven i přes zimu, alespoň na část tréninku. Prosíme tedy na každý trénink následující oblečení - děti v něm mohou přijít, či jej mohou mít s sebou v batohu:
 
Na trénink venku by tak děti měly mít kromě pití i běžecké boty,ponožky, funkční triko, elastické kalhoty/kraťasy, v zimním období pak 
funkční termoprádlo (triko s dlouhým rukávem, dlouhé elastické kalhoty), další vrstvu trička, mikinu, softshellovou bundu nebo větrovku ve které se mohou hýbat, šusťákové kalhoty/tepláky a dlouhé ponožky, vhodnou obuv, čepici, šátek na ústa anebo lyžařskou kuklu, rukavice.
Na trénink uvnitř je dobré mít tepláky či kraťasy, tričko s krátkým rukávem, obuv do tělocvičny a pití s dobrým uzavíráním.
 

V případě nevhodného obutí nebude dítěti umožněno cvičit z bezpečnostních důvodů!!!!
 
 
Stále platí, že když jen to trošku jde trénink probíhá venku (Prosíme - uzpůsobte tomu oblečení dětí ! Raději více vrstev oděvu, aby si nějakou mohly děti sundat a pak - po námaze - zase obléct. Děkujeme!).
 
- v případě horšího počasí můžeme využívat tělocvičnu ZŠ a ZUŠLíbeznice 
 
- naši sponzoři?
Dále jsme se dozvěděli, že někteří sportovní nadšenci (dospělí) by rádi přispěli na činnost našeho oddílu. Moc si toho vážíme a předem děkujeme - samozřejmě jsme schopni s dotyčným podepsat darovací smlouvu - aby na obou stranách bylo vše účetně (i jinak :-) v pořádku.

 

 
S potěšením můžeme oznámit, že Matěj Špicl se stal historicky prvním medailistou atletiky Líbeznice na přeborech Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň, které se konaly 11.2.2018 v Praze na Strahově. Na závodech vybojoval pro Líbeznice tři medaile, a to v těchto disciplínách - skok daleký-3.místo, vrh koulí (3kg)-3.místo a skok vysoký-2.místo. Matějovi moc gratulujeme a přejeme, ať se stále daří.Úspěchu by však nedosáhl bez podpory své rodiny, které patří velké poděkování a také bez pomoci a rad trenéra Tomáše Pšeničky a paní Miriam Kupkové, bez které by v Líbeznicích nevznikl atletický oddíl. Moc děkujeme. Tým atletiky Líbeznice.