...abyste se ani chvíli nenudili

Výsledky šachového turnaje - 23. 4. 2016

02.05.2016 00:53

Dne 23. 4. 2016 se v rámci školního Dne her uskutečnil pod patronací občanského sdružení Stonožka Líbeznice také 1.ročník šachového turnaje. Turnaj byl odehrán švýcarským způsobem na 7 kol, 2 x 15 minut. Na regulérnost soutěže dohlíželi pan Jiří Veselý, rozhodčí z šachového oddílu TJ Neratovice a pan Michal Hirka, trenér místního šachového kroužku.

Účast byla hojná, zasoutěžit si přišlo 16 školáků, 14 chlapců a 2 dívky. Průběh byl velice napínavý, pořadí se měnilo každým kolem, o vítězi se rozhodlo až v poslední dokončené partii turnaje, která skončila remízou. Z celkového vítězství se nakonec radoval Daniel Knapp s 5 ½ body, na druhém místě se umístil David Šíp, třetí skončil Matěj Verhaegen, oba s 5 dosaženými body. O jejich vzájemném umístění rozhodovalo pomocné hodnocení 1 (střední Bucholz).

Všem účastníkům moc gratulujeme a již teď se těšíme na další zajímavá setkání u šachovnice!

Výsledky jednotlivých klání najdete v tabulce zde.