Atletika mladší žáci/žákyně - INFO

Začínáme v pondělí 4.9.2017 od 16. 30 hod do 18.00 hod na Duhovce. Informační schůzka rodičů se bude konat 13.9. v 16.15. taktéž na Duhovce.
 
Důležité!!!!!!!!!!!
Upozorňujeme všechny zájemce, že oddílové kontrolní závody se konají dne 30.8. 2017 od 16.30 v Líbeznicích na Duhovce a jsou povinné. Náhradní termín pro ty, kteří se účastnit nemohou je 11.9. 2017 tamtéž. Nejedná se o klasické závody s medailemi, ale jen  o kontrolní měření výkonnosti atletů. Bližší informace najdete na : http://www.stonozka.net/news/oddilove-kontrolni-zavody-atletiky-libeznice-se-konaji-dne-30-8-2017-od-16-30-hod-na-duhovce/
nebo Vám na přání budou zaslány emailem či Vám je poskytnou trenéři.
 
Tomáš Pšenička tel.:728 070 306, Monika Píchová tel: 776 346 433 nebo Andrea Pischnothová tel: 732 165 731

Info k tréninku

Trénink všech dětí začíná v pondělí i v středu v 16:30 !! - je dobré, načasovat příchod dítěte tak, abychom mohli v 16:30 trenink opravdu začít. 

Před tréninkem je vždy přítomný někdo z trenérů cca. o 15 minut dříve.  Trénink končí obvykle po 18.00 hodině.
 
Obecné info k oděvu - pro případ, že bude opravdu hezky půjdeme ven i přes zimu, alespoň na část tréninku. Prosíme tedy na každý trénink následující oblečení - děti v něm mohou přijít, či jej mohou mít s sebou v batohu:
 
Na trénink venku by tak děti měly mít kromě pití i běžecké boty,ponožky, funkční triko, elastické kalhoty/kraťasy, v zimním období pak 
funkční termoprádlo (triko s dlouhým rukávem, dlouhé elastické kalhoty), další vrstvu trička, mikinu, softshellovou bundu nebo větrovku ve které se mohou hýbat, šusťákové kalhoty/tepláky a dlouhé ponožky, vhodnou obuv, čepici, šátek na ústa anebo lyžařskou kuklu, rukavice.
Na trénink uvnitř je dobré mít tepláky či kraťasy, tričko s krátkým rukávem, obuv do tělocvičny a pití s dobrým uzavíráním.
 

V případě nevhodného obutí nebude dítěti umožněno cvičit z bezpečnostních důvodů!!!!
 
termínovka září-prosinec 2017
 
- stále platí, že když jen to trošku jde (a pan trenér je v tomto směru dost velký optimista, i když se ho snažíme občas krotit), trénink probíhá venku (Prosíme - uzpůsobte tomu oblečení dětí ! Raději více vrstev oděvu, aby si nějakou mohly děti sundat a pak - po námaze - zase obléct. Děkujeme!).
 
- v případě horšího počasí můžeme využívat tělocvičnu ZŠ a ZUŠLíbeznice 
 
- naši sponzoři?
Dále jsme se dozvěděli, že někteří sportovní nadšenci (dospělí) by rádi přispěli na činnost našeho oddílu. Moc si toho vážíme a předem děkujeme - samozřejmě jsme schopni s dotyčným podepsat darovací smlouvu - aby na obou stranách bylo vše účetně (i jinak :-) v pořádku.