Atletická přípravka - šk.rok 2017/2018 

Trénink  zbytku přípravky 15.11.2017 povedou trenéři Monika Píchová a Jarda Maier neboť  Andrea, Péťa, Luděk i Tomáš jsou na soustředění s přípravkou a ml.žactvem. Trénink bude probíhat v tělocvičně, nezapomeňte tedy odpovídající obutí a oblečení!!!

 
Tréninky v pondělí od 16. 30 hod do 18.00 hod na Duhovce, ve středu od 16. 45 hod do 18.15 hod na Duhovce a v případě nepříznivého počasí (mráz, vytrvalý déšť-tělocvična ZŠ).
 
 
Info k tréninku

Je dobré, načasovat příchod dítěte tak, abychom mohli včas začít. 

Před tréninkem je vždy přítomný někdo z trenérů cca. o 15 minut dříve.  
 
Obecné info k oděvu - pro případ, že bude opravdu hezky půjdeme ven i přes zimu, alespoň na část tréninku. Prosíme tedy na každý trénink následující oblečení - děti v něm mohou přijít, či jej mohou mít s sebou v batohu:
 
Na trénink venku by tak děti měly mít kromě pití i běžecké boty,ponožky, funkční triko, elastické kalhoty/kraťasy, v zimním období pak 
funkční termoprádlo (triko s dlouhým rukávem, dlouhé elastické kalhoty), další vrstvu trička, mikinu, softshellovou bundu nebo větrovku ve které se mohou hýbat, šusťákové kalhoty/tepláky a dlouhé ponožky, vhodnou obuv, čepici, šátek na ústa anebo lyžařskou kuklu, rukavice.
Na trénink uvnitř je dobré mít tepláky či kraťasy, tričko s krátkým rukávem, obuv do tělocvičny a pití s dobrým uzavíráním.
 

V případě nevhodného obutí nebude dítěti umožněno cvičit z bezpečnostních důvodů!!!!
 
 
- stále platí, že když jen to trošku jde (a pan trenér je v tomto směru dost velký optimista, i když se ho snažíme občas krotit), trénink probíhá venku (Prosíme - uzpůsobte tomu oblečení dětí ! Raději více vrstev oděvu, aby si nějakou mohly děti sundat a pak - po námaze - zase obléct. Děkujeme!).
 
- v případě horšího počasí můžeme využívat tělocvičnu ZŠ a ZUŠLíbeznice 
 
- naši sponzoři?
Dále jsme se dozvěděli, že někteří sportovní nadšenci (dospělí) by rádi přispěli na činnost našeho oddílu. Moc si toho vážíme a předem děkujeme - samozřejmě jsme schopni s dotyčným podepsat darovací smlouvu - aby na obou stranách bylo vše účetně (i jinak :-) v pořádku.